O NAS

  O&O European Design stworzyli i prowadzą bracia Wiesław i Marek Olko.

  Wiesław Olko jest cenionym scenografem teatralnym, operowym i filmowym wyróżnionym wieloma nagrodami o międzynarodowym prestiżu.

  Marek Olko posiada doświadczenie wykładowcy akademickiego, producenta muzycznego i filmowego – reprezentuje firmę w kontaktach zagranicznych dotyczących realizacji projektów, logistyki i współpracy. Jako były pilot nadzoruje również projekty awiacyjne prowadzone przez O&O od ponad piętnastu lat.

  O&O powstało w 1989 roku. Od tego czasu firma zaprojektowała i zrealizowała wiele nietypowych wnętrz, kolekcji mebli, dekoracji i aranżacji do specjalnych wydarzeń, projektów architektonicznych, projektów przestrzennych oraz ponad trzydzieści projektów samolotów i helikopterów.

  Podstawą działania pracowni jest spójność koncepcji, estetyka oraz najwyższa jakość.

  To co nas otacza ma bezpośredni wpływ na jakość naszego myślenia i życia. Dlatego każdy projekt powstaje według precyzyjnych zasad uwzględniających przestrzeń, tworzywo, kolor i detal. Nie ograniczamy się do jednej stylistyki – inspirują nas zarówno pałace z Wenecji, architektura japońska jak i trendy wybiegające w przyszłość.

  Bez względu na skalę projektu – czy będzie to koncepcja domu czy pojedynczego mebla, pragniemy tworzyć rzeczy piękne, estetyczne, doskonałej jakości i ponadczasowe.

  Firma współpracuje z doświadczonymi architektami oraz firmami wykonawczymi z kraju i zagranicy. O&O zrealizowała wiele projektów poza granicami kraju, między innymi w Londynie, Miami, Moskwie, Nicei, na Sardynii, etc.

  Stała współpraca z czołowymi producentami mebli oraz innych elementów dekoracyjnych z Polski, Włoch, Hiszpanii, Belgii, Niemiec, Szwajcarii, Chin, Filipin, Indonezji, etc., umożliwia nam pełną kontrolę jakości produkcji oraz zapewnia konkurencyjne ceny.

  Wyślij wiadomość

   Imię

   Email

   Wiadomość